www.mamboteam.com

22.04.2019.
 
 

Zawody w Garzynie - Wyniki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
05 maja 2015 roku wędkarze Koła PZW Osieczna Okręg w Poznaniu na Słonecznych Stawach rozegrali rodzinne zawody wędkarskie „O Największa Rybę 2015 Roku”.
Piękna pogoda zachęciła wielu wędkarzy do udziału którzy licznie zameldowali się nad stawami. Po losowaniu przystąpiono do łowienia, do wody powędrowały typowe zestawy karpiowe.
Pierwszą rybę,  niestety tylko płotkę, złowił kol. Jacek Borowiec. W odległości kilku kilometrów słuchać było pomruki frontu burzowego, który nad stawami zaznaczył swoją obecność słabymi opadami deszczu. W trakcie opadów nastąpiło wiele karpiowych brań, w krótkim czasie uczestnikom zawodów udało się zaciąć i wyholować wiele karpi. Trzeba tez dodać, że  niektóre karpie wygrały pojedynek z wędkarzami. W zawodach brały udziały całe rodzinne klany, które reprezentowane były nie tylko przez wędkarzy, ale w łowach udział brały panie oraz dzieci. W końcowych wynikach okazało się, że to kobieta złowiła największego karpia i pozostawiła w pobitym polu wielu wędkarzy. Po 4 godzinnym wędkowaniu ustaliły się następujące wyniki:

I miejsce - Katarzyna Kubiaczyk - karp 2540 g
II miejsce - Szymon Flak - karp 2460g
III miejsce - Klaudiusz Popielas - karp 1850 g

Po zważeniu ryb wyniki pokazały, że Słoneczne Stawy obdarowały w tym dniu wędkarzy wieloma wspaniałymi rybami.
Co prawda nie zanotowano połowu wielkiej okazałej ryby ale wyniki zadowoliły wielu uczestników zawodów, którzy obiecali, że za rok zameldują się na tych zawodach.
Sędzią głównym zawodów był kol. Dariusz Kostka, sędzią pomocniczy Tomasz Franek, puchary wręczył prezes koła Mieczysław Ratajczak. Należy też wspomnieć, że dla najstarszego uczestnika zawodów puchar ufundował Zakład Złotniczo-Grawerski M. Bartlewicz, któremu Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów mieli szansę na wylosowanie nagród i upominków.
Zmieniony ( 07.07.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie
05.05.19r  #Spinning/żywiec - zawody j. Żelazno

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!