www.mamboteam.com

22.04.2019.
 
 

Zawody młodzeżowe Gostyń-Borek-Osieczna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W dniu 26.07.2015 roku młodzi wędkarze z Kół PZW Gostyń, Borek i Osieczna Okręg w Poznaniu, w towarzystwie opiekunów wzięli udział w pierwszych zawodach wędkarskich XIII Rejonu Gostyń Okręgu w Poznaniu.
Zawody odbyły się na Zalewie Jeżewo w Gminie Borek. Koło Osieczna reprezentowali: Roksana Szmania, Mateusz Guzikowski, Bartek Szmania, Daniel Niezgódka, Marcin Rychlewicz. Organizatorami spotkania byli działacze Koła PZW Gostyń.
Młodzi wędkarze po losowaniu i zajęciu stanowisk rozpoczęli wędkowanie. W zanętę weszła drobna ryba, sporadycznie holowano większe sztuki. Jednak trzeba zaznaczyć, że kilku młodych adeptów wędkarstwa przegrało pojedynek z wielkimi rybami, przez co można uznać zalew w Jeżewie za łowisko rybne i odpowiednie na organizowanie zawodów.
Piękna pogoda i wspaniała atmosfera pomogła dzieciom osiągnąć wysokie wyniki. Po 3,5 godzinnej turze zwycięzca złowił ponad 5kg ryb.
Drużynowo I miejsce zajęli juniorzy z koła Gostyń łowiąc ponad 22kg ryb, II miejsce z wynikiem ponad 16kg ryb zajęli juniorzy z Koła Borek, a III miejsce zajęli juniorzy z Koła Osieczna łowiąc ponad 14kg ryb.
Po tak wyczerpujących zawodach wszystkim bardzo smakowała podana przez organizatorów grochówka. Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek, a zwycięzcy puchary i nagrody rzeczowe.

Przedstawiciele rejonu XIII Gostyń ustalili, że zawody te wejdą na stałe do kalendarza imprez organizowanych dla dzieci i młodzieży.
Zarząd Koła PZW Osieczna Okręg w Poznaniu składa podziękowanie wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i pomogli w wyjeździe dzieci na zawody.

Link do reportażu Telewizji Gostyń - http://telewizjagostyn.pl/?p=3087

 

Zmieniony ( 11.08.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie
05.05.19r  #Spinning/żywiec - zawody j. Żelazno

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!