www.mamboteam.com

22.04.2019.
 
 

Puchar Prezesa Koła - Wyniki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W dniu 9 sierpnia nad Jeziorem Łoniewskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła Osieczna Okręg w Poznaniu. Zbiórka zawodników godzina 6.00, losowanie stanowisk i od godziny 7.00 wędkowanie. Organizatorzy z obawą śledzili przebieg zawodów, ponieważ w oddali słychać było pomruki zbliżającej się burzy. Szczęśliwi mimo drobnych opadów deszczu burzowa pogoda ominęła nasze jezioro i w spokoju mogliśmy kontynuować zawody. W trakcie zawodów łowiono wiele drobnej i średniej ryby, trafiały się także brania wielkich ryb, niestety żadnej nie udało się wyholować. Z ciekawszych ryb  kol. Zenon Gralak złowił wymiarowego węgorza. Wszystkie ryby po zważeniu w dobrej kondycji wróciły do wody.

Po czterogodzinnej turze ustaliły się następujące wyniki:

I miejsce kol. Krystian Szmania łowiąc 7870g
II miejsce
kol. Andrzej Wilczyński łowiąc 6510g
III miejsce
kol. Franciszek Stachowiak łowiąc 5660g
Zaznaczyć trzeba, ze zwycięzca zawodów jest juniorem, który pierwsze kroki w wędkowaniu stawiał w szkółce wędkarskiej działającej przy naszym kole.
Zawody sędziował osobiście Prezes Koła Mieczysław Ratajczak w towarzystwie sędziego
Kol. Dariusza Kostki.
O poczęstunek i napoje zadbał skarbnik koła kol. Jacek Borowiec. Zwycięzcy z rąk prezesa koła odebrali puchary i nagrody.
W trakcie trwania imprezy Prezes Koła w towarzystwie seniorów naszego koła kol. Henryka Zeiske i Józefa Łopuszyńskiego uroczyście wręczył 1000legitymację członkowską. Tysięcznym członkiem naszego koła został kadet kol. Dawid Wilk, który na pamiątkę z rąk prezesa otrzymał drobny upominek.

Ilość wędkarzy należących do naszego koła świadczy o tym, że inicjatywa wykazana przez Zarząd Koła przynależności do Okręgu w Poznaniu była inicjatywą trafioną i bardzo potrzebną w naszej miejscowości.
Zmieniony ( 11.08.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie
05.05.19r  #Spinning/żywiec - zawody j. Żelazno

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!