www.mamboteam.com

16.01.2019.
 
 

Tłumy na targach Rybomania Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Tradycyjnie, jak co roku Zarząd Koła zorganizował dla chętnych wędkarzy wyjazd do Poznania  na targi wędkarskie „Rybomania”. W sobotę 13 lutego wszyscy uczestnicy stawili się punktualnie w miejscu zbiórki i po około 90 minutach byliśmy na miejscu.


Zaskoczyły nas tłumy ludzi czekających przy kasach i bramkach wejściowych  na tereny targowe. Przyczyną tego mogły być odbywające się w sąsiednich pawilonach targi myśliwskie i sprzętu pływającego.

Na targach wystawiały się renomowane firmy produkujące sprzęt dla wędkarzy, a także duże sklepy wędkarskie z Polski.
Mistrzowie wielu dyscyplin wędkarskich - nie tylko z Polski - w trakcie pokazów prezentowali nowości jakie w tym roku ukazały się na rynku. Dużym powodzeniem zwiedzających cieszył się wielki basen z pływającymi rybami, gdzie w trakcie pokazów można było zaobserwować jak pracują spinningowe wabiki i w jaki sposób są atakowane przez ryby. Oczywiście przynęty pozbawiane były haków i kotwic.
Po zapoznaniu się z ofertą targów wędkarskich część kolegów poszła obejrzeć co ciekawego przedstawiono na stoiskach dla myśliwych. Pozostała część grupy postanowiła odwiedzić pawilon ze sprzętem pływającym. Można tam było spotkać się z ofertą: od najmniejszych kajaków poprzez małe łodzie wędkarskie do pełnomorskich jednostek pływających oraz pełnomorskich łodzi żaglowych.
Po 4 godzinach zwiedzania pełni wrażeń wróciliśmy do Osiecznej obiecując, że w  przyszłym roku, także pojedziemy na targi wędkarskie „Rybomania”.
Zmieniony ( 16.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

20.01.19r 13:00 # Centrum Kultury i Biblioteka Osieczna, ul. Krzywińska 4 # Zebranie sprawozdawcze za 2018 rok (mapa)

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Są już dostępne zezwolenia na 2019
Opł. podstawowa:

Skł. czł. 90 + wody 180 = 270zł 

Pozostałe po ulgach patrz tutaj


Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna

Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!