www.mamboteam.com

26.03.2019.
 
 

Sprzątanie Ziemnickie, Wojnowickie, k. Wojnowicki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W niedzielę 13 marca na apel Zarządu Koła nad Jeziorem Ziemnice spotkali się wędkarze w celu wspólnego posprzątania brzegów. Mimo nieciekawej pogody na na plaży jeziora stawiło się około 40 chętnych do pracy wędkarzy.
Tak duża ilości osób sprawiła, że postanowiliśmy się podzielić i uporządkować jeszcze w tym dniu brzegi kanału Wojnowickiego. Nad kanałem spotkała nas miła niespodzianka, brzegi uporządkowali wędkarze Koła PZW Manieczki, którzy rozgrywali tam swoje zawody. Sytuacja ta spowodowała, że nasi wędkarze przenieśli się nad Jezioro Wojnowice i tam wyzbierali zalegające brzeg śmieci.


Trzeba stwierdzić, że większość zebranych śmieci stanowiły odpady budowlane i komunalne. Najwięcej wędkarskich śmieci zebraliśmy na brzegu Jeziora Ziemnickiego. W sumie zebrano prawie przyczepę  śmieci.


Zarząd Koła składa wszystkim uczestnikom serdeczne podziękowanie za aktywne uczestniczenie w naszej akcji oraz podziękowanie dla pań: Marianny, Eweliny Szmania i Elżbiety Jeżyk za przygotowywanie dla uczestników gorących napojów i poczęstunku.
Szczególne podziękowanie Zarząd Koła PZW Osieczna 179 składa Burmistrzowi Miasta i Gminy Osieczna Panu Stanisławowi Glapiak za zaopatrzenie nas w worki oraz za zoorganizowanie transportu do wywozu zebranych śmieci.
Zmieniony ( 15.03.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

07.04.19r  # Spławikowe MK 1 tura - k. Wojnowicki 
28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!