www.mamboteam.com

20.03.2019.
 
 

Puchar firmy AB SYSTEM - Wyniki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
8 maja rozegraliśmy zawody o puchar ufundowany przez firmę AB System. Dodatkowy puchar za największą rybę zawodów ufundował Radny do Rady Powiatu Pan Józef Juchniewicz. W tm roku zawody rozgrywano na Jeziorze Cichowo.

Regulamin zawodów dopuszczał łowienie na dwie wędki z kołowrotkiem z możliwością łowienia metodą spławikową lub gruntową. Wykluczono łowienie na zestaw skrócony i bata.
Po zanęceniu zestawy poszły do wody i wśród łowiących nastąpiła konsternacja. W zanętę weszła bardzo drobna ryba, którą trudna było zaciąć. Szybka zmiana zestawów na delikatniejsze i nastąpił widoczny wzrost ilości złowionych ryb. Część zawodników konsekwentnie gruntowymi zestawami próbowała złowić większe ryby. Nie przyniosło to spodziewanych wyników i wielu wędkarzy w zawodach zaliczyło wynik zerowy.
Zwycięzcy łowili delikatnymi zestawami spławikowymi. Pozwoliło to im na złowienie ryb o wadze gwarantującej zajęcie czołowych miejsc w zawodach. Po czterogodzinnej turze ustaliły się poniżej podane wyniki:

I  miejsce -  Roman Klefas - 3210g
II miejsce -  Franciszek Stachowiak - 2340g
III miejsce - Przemysław Kolańczyk - 1490g


Największą rybę złowił kol. Władysław Ceglarek - leszcz o wadze 610g


Zawody sędziowali kol. Tomasz Franek i kol. Dariusz Kostka. Puchary w imieniu fundatora wręczał Wiceprezes Koła Osieczna kol. Tomasz Franek. Puchar za największą rybę wręczył Radny Pan Józef Juchniewicz.
Zarząd Koła PZW Osieczna składa serdeczne podziękowania dla sponsorów pucharów, a Panu Radnemu dodatkowe podziękowanie za osobiste przybycie na nasze zawody.

Zmieniony ( 17.05.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

07.04.19r  # Spławikowe MK 1 tura - k. Wojnowicki 
28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!