www.mamboteam.com

22.04.2019.
 
 

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna - Wyniki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Już tradycyjnie - jak co roku - zawody wędkarskie o „Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna„ rozgrywane  w Osiecznej na Jeziorze Łoniewskim otwierały cykl imprez organizowanych z okazji Dni Osiecznej. Były to już XXIX Dni Osiecznej. W zawodach udział wzięło wielu wędkarzy reprezentujących koła i kluby wędkarskie z całej wielkopolski. Zbiórka o godzinie 6.00 losowanie stanowisk i od godziny 7.30 łowienie. Większość zawodników zaczęło łowienie ryb metodą na tzw. bata, nastawiając się na szybkie łowienie drobnej ryby. Inni natomiast wędkami odległościowymi szukali dużych ryb w większej odległości od brzegu. Jak pokazała końcowa klasyfikacja obie metody się sprawdziły i pozwoliły zawodnikom zająć czołowe miejsca. W trakcie zawodów łowiono drobną rybę: leszczyki, płocie, krąpie, ukleje. Z większych ryb złowiono piękną wzdręgę oraz kilka średnich leszczy. Wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach złowili ryby, wielu osiągnęło wynik powyżej 5000g ryb. Świadczy to o dużych umiejętnościach łowiących wędkarzy, a także o zasobności w ryby Jeziora Łoniewskiego. Po czterogodzinnej turze ustaliły się poniżej podane wyniki
 
I miejsce kol. Bartłomiej Starosta  - Klub Wędkarski Hydromak Poniec - 9330g
II miejsce kol. Marcin Ziętek  - Koło PZW Zakład Karny Rawicz - 9140g
III miejsce kol. Tomasz Franek - Koło PZW Osieczna - 7400g


Puchary ufundował i osobiście wręczył zwycięzcom zawodów Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna Pan Stanisław Glapiak. Zarząd Koła Osieczna składa Panu Burmistrzowi serdeczne podziękowania za ufundowane puchary i nagrody oraz za zaszczycenie nas swoją obecnością.
Sędzią głównym zawodów był kol. Dariusz Kostka, sędzią pomocniczym kol. Artur Wojdowski, sekretarzem zawodów kol. Bogdan Szmania. Prezes Koła PZW Osieczna kol. Mieczysław Ratajczak składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i wzięli udział pracach pielęgnacyjnych przygotowując teren, oraz stanowiska wędkarskie do zawodów.Zmieniony ( 22.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie
05.05.19r  #Spinning/żywiec - zawody j. Żelazno

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!