www.mamboteam.com

21.10.2021.
 
 

Zawody rzutowe - Puchar Burmistrza MiG Osieczna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W dniu 18 marca uczestnicy szkółki wędkarskiej, wzięli udział w drugich zawodach rzutowych Grand Prix Okręgu na 2017 roku „O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna” rozgrywanych w Zespole Szkół w Osiecznej.W zawodach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący następujące Koła PZW: Fala Śrem, Odlewnik Śrem, Oborniki, Kobylin, Kaźmierz, Miejska Górka i Osieczna. W zawodach Koło Osieczna reprezentowali: kol. Maciej Grodzki, kol. Tomasz Grodzki, kol. Kamil Kubera, kol. Krystian Balcerek, kol. Janek Sowiński i kol. Eryk Kubiak. Rozegrano trzy konkurencje: rzuty spinningowe do tarcz, rzuty do tarczy arenberga oraz rzuty na odległość. W trakcie zawodów odwiedziła nas delegacja czeskich nauczycieli. Goście z zainteresowaniem oglądali popisy zawodników biorących udział w zawodach.

Puchary na zawody ufundował pan Burmistrz Stanisław Glapiak, za co Zarząd Koła Osieczna w imieniu swoim i Okręgu w Poznaniu składa serdeczne podziękowania.
Serdeczne podziękowania Zarząd Koła Osieczna składa na ręce dyrekcji Zespołu Szkół w Osiecznej w osobach dyr. Beaty Zborowskiej i dyr. Moniki Witkowska-Triller za udostępnienie nam pomieszczeń szkolnych oraz za poświęcenie czasu na wręczenie uczestnikom zawodów dyplomów i pucharów. Naszym zawodnikom nie udało się w tych zawodach odnieść znaczących sukcesów, ale zdobyliśmy kolejne punkty, które są zaliczane do klasyfikacji Grand Prix.
Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie internetowej Okręgu w Poznaniu. Następne zawody tego cyklu odbędą się w dniu 8 kwietnia 2017 roku w Śremie. /jb/
Zmieniony ( 28.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

  24.10. - Osieczna Fishing Series - j. Łoniewskie


 

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!