www.mamboteam.com

29.05.2020.
 
 

Zawody w Sączkowie - Wyniki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Wędkarze Koła PZW Osieczna zgodnie z planem zawodów na 2017 rok spotkali się nad brzegiem Jeziorka Kazimierz w Sączkowie, aby rozegrać tradycyjne zawody wędkarskie „O Największą Rybę Roku”. Jeziorko Kazimierz jest łowiskiem specjalnym o dużej populacji okazałych ryb.
Zbiórka o godzinie 7.00 i po losowaniu wędkarze w towarzystwie rodzin przystąpili do łowienia. Większość zawodników łowiła na zestawy gruntowe, które jak się okazało w klasyfikacji końcowej dały zawodnikom czołowe lokaty w zawodach. Już w pierwszych minutach zawodów wędkarze zacinali wiele ryb, niestety te największe nie pozwoliły się wyholować. Większość ryb to karpie , ale trafiały się też płocie, krąpie i karasie. Egzotyczną rybę złowił kol. Jan Kolańczyk, był to ponad 2 kg okaz jesiotra. Większość zawodników złowiła ryby, niestety niektórzy nie mieli nawet brania, ale tak się zdarza gdy nastawiamy się na łowienie okazów. Odnotować należy, że Jezioro Kazimierz obdarzyło nas wieloma rybami, których holowanie sprawiło nam wiele radości.

Po 4 godzinnej turze ustaliły się poniżej podane wyniki:

I miejsce kol. Grażyna Wilczyńska - karp 2970g
II miejsce kol. Mieczysław Ratajczak - karp 2430g
III miejsce kol. Roman Klefas - karp 2370 gZawody sędziował kol. Dariusz Kostka, puchary zwycięzcom wręczał Prezes Koła kol. Tomasz Franek, o nagrody i poczęstunek zadbał Skarbnik Koła kol. Jacek Borowiec, kiełbaski na grillu upiekł Gospodarz Koła kol. Ryszard Marciniak. Wszyscy zawodnicy niezależnie od zajętego miejsca otrzymali nagrody i upominki.
Zarząd Koła cieszy liczny udział w zawodach dzieci i młodzieży. Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania wszystkim paniom, które brały udział w naszej imprezie nie tylko towarzysząc wędkarzom, ale czynnie łowiąc ryby w trakcie zawodów.
Zmieniony ( 11.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce
Zawody w sezonie 2020 zostały odwołane
Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!