www.mamboteam.com

18.12.2017.
 
 
Menu
Start
Łowiska
Łowiska na mapie
Ryby od A do Z
Koło PZW 179 Osieczna
Szkółka wędkarska
Terminarz zawodów
Wyniki zawodów
Grand Prix Koła
Rezerwacja Łowisk
Fotogaleria
Zezwolenia i opłaty
Wody o/Poznań
Porozumienia 2017
Normy medalowe
Regulamin PZW
Karta wędkarska
Nasze Okazy
Społeczna Straż Rybacka
Zarybienia wód
Rejon XIII
Klub
E-ZEZWOLENIE
Facebook
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Archiwum

Zebranie -18.01.2015
Zarząd Koła PZW Osieczna Okręg w Poznaniu zaprasza wędkarzy na zebranie.

Zebranie odbędzie się dnia 18.01. 2015 roku w Osiecznej w klubie „Picollo” na Placu 600-Lecia.

Początek zebrania godzina 14.00
 
 
Zmieniony ( 13.01.2015. )
 
Życzenia!
 
Informacja o założeniu Koła
Ze względu na podjętą przez Zarząd Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg Leszno uchwały, o połączeniu się z Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Zielonej Górze członkowie Zarządu Koła PZW Osieczna stwierdzili, że połączenie z Okręgiem PZW w Zielonej Górze jest niekorzystne dla członków naszego koła i zrezygnowali z pełnionych funkcji. Następnie przystąpili do powołania Koła Polskiego Związku Wędkarskiego należącego do Okręgu w Poznaniu. Zarząd Okręgu PZW w Poznaniu pozytywnie przyjął propozycję i na wniosek założycieli powołał Koło Osieczna.
W trakcie zebrania założycielskiego wybrane zostały władze Koła Osieczna Okręg w Poznaniu w następującym składzie:
prezes kol. Mieczysław Ratajczak, wiceprezes kol. Tomasz Franek, sekretarz kol. Bogdan Szmania, skarbnik kol. Jacek Borowiec, kapitan sportu kol. Dariusz Kostka, gospodarz koła kol. Artur Wojdowski, rzecznik dyscyplinarny kol. Marek Borowiec, oraz członkowie zarządu kol. Andrzej Wilczyński, kol. Tomasz Flak, kol. Wojciech Bartkowiak i kol. Waldemar Matuszewski.
Komisja Rewizyjna Koła: przewodniczący kol. Zenon Gralak, zastępca przewodniczącego kol. Piotr Roszak, członek komisji kol. Mateusz Kostka.
Sąd Koleżeński Koła: przewodniczący kol. Marek Wojtkowiak, zastępca przewodniczącego kol. Roman Klefas i członek sądu kol. Łucjan Gruhn.

Powołane Koło umożliwi wstąpienie w jego szeregi dotychczasowym członkom Sekcji Osieczna Koło Rakoniewice, pozwoli skorzystać członkom koła ze wszystkich ulg dotyczących członków Okręgu w Poznaniu tj. 50% ulgi w opłatach za wody dla młodzieży uczącej się w wieku 16-24 lat, dla mężczyzn powyżej 65 roku życia i kobiet w wieku powyżej 60 lat, dodatkowo członkowie którzy ukończyli 75 lat będą mogli wędkować bezpłatnie po opłaceniu składki członkowskiej. Z 50% ulgi skorzystają także odznaczeni członkowie koła. Nie było to dotychczas możliwe ponieważ ulgi na wody dotyczą wyłącznie członków danego okręgu.

Członkowie koła za wykupione zezwolenia mogą wędkować na wszystkich wodach należących do Okręgu w Poznaniu, oraz na wodach innych okręgów z którymi Okręg Poznań podpisze porozumienia. Dodać należy, że do Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu należy około 90% wód leżących w naszej gminie i powiecie.

Pismo w załączniku
Zmieniony ( 24.12.2014. )
 
Mikołajki w Szkółce Wędkarskiej
Do uczestników szkółki wędkarskiej, do szkolnej świetlicy  zawitał Św. Mikołaj. Dzieci obdarowane zostały drobnymi upominkami wędkarskimi oraz owocami i słodyczami. Tradycyjnie świetlica szkolna otrzymała w upominku  paletki i piłeczki do gry w tenisa stołowego. W spotkaniu  uczestniczył Prezes Koła Osieczna Mieczysław Ratajczak, który w trakcie wręczania upominków testował wiedzę młodych wędkarzy. Na wszystkie pytania dzieci odpowiedziały poprawnie. W tym dniu świętowaliśmy i przy ciasteczkach wspominaliśmy nasze poprzednie spotkania nad wodą i na boisku szkolnym. Chwaliliśmy się złowionymi rybami.
15 grudnia 2014r. odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie uczestników szkółki wędkarskiej, następne spotkanie w poniedziałek 12 stycznia 2015r. serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach.

Zmieniony ( 01.04.2015. )
 
Trzecie spotkanie Szkółki Wędkarskiej - brały!
27 października pogoda wspaniała i nareszcie bardzo dobre brania. Łowimy wiele ryb. Uczestnicy zajęć łowią po kilka, a niektórzy po kilkanaście ryb różnych gatunków. Udaje nam się złowić: wzdręgi, płocie, okonie, leszcze, krąpie i ukleje.
Łowimy na baty oraz na wędki odległościowe. W tym dniu wszystkie metody wędkowania są skuteczne,  dzięki temu prowadzący przedłuża nam czas trwania zajęć. W ostatnich chwilach łowienia Erykowi udaje się z złowić  największą rybę dni, leszcza ok. 35 cm.
Po sesji foto większość ryb wróciła do wody. Przy dobrej pogodzie umówiliśmy się na następne zajęcie też nad jeziorem.

Zmieniony ( 01.04.2015. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 162 z 325

Wkrótce
Zebranie sprawozdawcze - /data/
Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje
Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna

Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!