www.mamboteam.com

06.12.2019.
 
 

Wędkarski Dzień Dziecka w Osiecznej

5 czerwca 2016 roku nad Jeziorem Łoniewskim odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka dedykowana dzieciom do lat 15. Organizatorem imprezy było Koło PZW Osieczna 179, które do organizacji zawodów delegowało: kol. Mieczysława Ratajczaka, kol. Jacka Borowiec, kol. Dariusza Kostkę i kol. Zenona Gralaka. Zarząd Koła PZW Osieczna 179 ufundował dla wszystkich dzieci nagrody i upominki, a także napoje i słodki poczęstunek. Po uzyskaniu zgody rodziców wszyscy uczestnicy festynu obdarowani zostali lodami. Dla uatrakcyjnienia zawodów i zabaw zakupiono balony, które wypełnione helem unosząc się nad łąką stanowiły dodatkową atrakcję dla dzieci. Balony po zakończaniu zawodów zostały podarowane dzieciom w ramach nagród i upominków. Dzieciom zorganizowano zwody wędkarskie i rzutowe w podziale na dwie grupy wiekowe: pierwsza grupa to dzieci do 12 lat, drugą grupę stanowiły dzieci w wieku 13-15 lat.

Zmieniony ( 16.06.2016. )
Czytaj całość
 
Otwarte zawody spinningowe - Puchar Kapitana Sportu - 19.06.2016
Zapraszamy na spinningowe zawody o "Puchar Kapitana Sportu Koła Osieczna".

Zapisy telefonicznie przyjmuje Jacek Borowiec - tel. 609-509-737.
Startowe w wysokości 30zł - nie dotyczy członków Koła Osieczna.
Zbiórka nad jeziorem Witosławskim o godz. 6:00.
Organizator nie zapewnia łodzi.

Zapraszamy!
 
Zmieniony ( 13.06.2016. )
 
Komunikat - Państwowej Straży Pożarnej

Jak informuje Komenda Miejska PSP w Lesznie - w dniu 11 czerwca 2016 r. w godzinach od 9:00 do ok. 16:00 odbędą się ćwiczenia jednostek ochrony przeciwpożarowej przy jeziorze w Górznie.
Teren przewidziany do ćwiczeń to plaża główna oraz drogi: w kierunku tartaku i wokół jeziora w kierunku Świerczyny.

W związku z tym prosimy o uwzględnienie powyższego w planowaniu wypoczynku nad wodą!

 

Zmieniony ( 02.06.2016. )
 
Wędkarski Dzień Dziecka w Garzynie

29 czerwca 2016 roku nad Słonecznymi Stawami w Garzynie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka dedykowana dzieciom do lat 15. Organizatorem imprezy było Koło PZW Osieczna 179, które do organizacji zawodów delegowało: kol. Mieczysława Ratajczaka, kol. Tomasza Franka, kol. Jacka Borowiec, kol. Dariusza Kostkę. Zarząd Koła PZW Osieczna 179 ufundował dla wszystkich dzieci nagrody i upominki, a także napoje i słodki poczęstunek. Dla uatrakcyjnienia zawodów i zabaw zakupiono balony, które wypełnione helem unosząc się nad stawami stanowiły dodatkową atrakcję dla dzieci. Balony po zakończaniu zawodów zostały podarowane dzieciom w ramach nagród i upominków. Dzieciom zorganizowano zawody wędkarskie i rzutowe w podziale na dwie grupy wiekowe: pierwsza grupa to dzieci do 12 lat, drugą grupę stanowiły dzieci w wieku 13-15 lat.

Zmieniony ( 14.06.2016. )
Czytaj całość
 
Dzień Dziecka 2016 - 29.05 oraz 5.06.2016

ŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiech

Zapraszamy dzieci w wieku do 15 lat do wspólnego wędkowania i zabaw. W tym roku spotykamy się nad jeziorem w Osiecznej oraz na stawach w Garzynie.

Pierwsza imprezka w Garzynie już w najbliższą niedzielę - 29 maja, a tydzień później 6 czerwca widzimy się w Osiecznej.
Zbiórka zawsze na 8 rano!

Udział jest bezpłatny. Przewidziano wiele konkursów, zabaw i innych atrakcji. Oczywiście nie zabraknie czasu na wędkowanie :-)Śmiech

Każdy może liczyć na nagrodę oraz poczęstunek.


Zapraszamy.

Szczegóły - tel. 609-509-737

ŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiech

Zmieniony ( 24.05.2016. )
 
Puchar firmy AB SYSTEM - Wyniki
8 maja rozegraliśmy zawody o puchar ufundowany przez firmę AB System. Dodatkowy puchar za największą rybę zawodów ufundował Radny do Rady Powiatu Pan Józef Juchniewicz. W tm roku zawody rozgrywano na Jeziorze Cichowo.

Regulamin zawodów dopuszczał łowienie na dwie wędki z kołowrotkiem z możliwością łowienia metodą spławikową lub gruntową. Wykluczono łowienie na zestaw skrócony i bata.
Po zanęceniu zestawy poszły do wody i wśród łowiących nastąpiła konsternacja. W zanętę weszła bardzo drobna ryba, którą trudna było zaciąć. Szybka zmiana zestawów na delikatniejsze i nastąpił widoczny wzrost ilości złowionych ryb. Część zawodników konsekwentnie gruntowymi zestawami próbowała złowić większe ryby. Nie przyniosło to spodziewanych wyników i wielu wędkarzy w zawodach zaliczyło wynik zerowy.
Zwycięzcy łowili delikatnymi zestawami spławikowymi. Pozwoliło to im na złowienie ryb o wadze gwarantującej zajęcie czołowych miejsc w zawodach. Po czterogodzinnej turze ustaliły się poniżej podane wyniki:

I  miejsce -  Roman Klefas - 3210g
II miejsce -  Franciszek Stachowiak - 2340g
III miejsce - Przemysław Kolańczyk - 1490g


Największą rybę złowił kol. Władysław Ceglarek - leszcz o wadze 610g


Zawody sędziowali kol. Tomasz Franek i kol. Dariusz Kostka. Puchary w imieniu fundatora wręczał Wiceprezes Koła Osieczna kol. Tomasz Franek. Puchar za największą rybę wręczył Radny Pan Józef Juchniewicz.
Zarząd Koła PZW Osieczna składa serdeczne podziękowania dla sponsorów pucharów, a Panu Radnemu dodatkowe podziękowanie za osobiste przybycie na nasze zawody.

Zmieniony ( 17.05.2016. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 163 - 180 z 421

Wkrótce
  • r - Zebranie 
Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!