www.mamboteam.com

27.09.2021.
 
 

Teamowe zawody o Puchar Kapitana Sportowego - 21.06.2020
Uwaga!
Uczestnicy zobowiązani są złożyć oświadczenie oraz stosować się do regulaminu zawodów, które dostępne są w załącznikach pod adresem:
http://www.pzw.org.pl/poznan/wiadomosci/206135/60/zawody__wedkarskie
Zmieniony ( 16.06.2020. )
 
Zawody wędkarskie odwołane!
 
Sprzątanie jezior 2020r - Osieczna, Drzeczkowo, Wojnowice
 
J. Górznickie, Świerczyńskie i Ziemnickie posprzątane
Korzystając z bardzo dobrej pogody wędkarze z koła PZW Osieczna oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości  spotkali się w niedzielny poranek 16 lutego na plaży w Górznie, aby przeprowadzić kolejną już 8 edycję sprzątania jezior i przyległych terenów leśnych.
Na zbiórce wyznaczonej na 8:00 rano stawiło się prawie 80 społeczników, którzy zostały przywitani świeżym plackiem, kawą i herbatą. Podczas odprawy uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy, po czym rozeszli się w różne rejony jezior. Głównym celem było posprzątanie zbiornika i przyległych terenów leśnych w Górznie i Świerczynie oraz w Ziemnicach gdzie wystartowała równoległa akcja. Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Karczma Borowa organizatorzy uzyskali niezbędne pozwolenia na przemieszczanie się wyznaczonym drogami leśnymi co znacząco ułatwiło przewożenie zebranych odpadów. Jak relacjonuje Tomasz Franek prezes koła PZW Osieczna - wysoka frekwencja i dobra organizacja pozwoliła zakończyć sprzątanie już po dwóch godzinach. Zebrano łącznie około 17 worków w Górznie i 25 worków w Świerczynie i Ziemnicach. Dzięki współpracy z władzami gmin w Krzemieniewie i Osiecznej śmieci zostaną odebrane i zutylizowane za co bardzo dziękuje w imieniu Koła i wędkarzy. Cieszy fakt, że ilość zbieranych śmieci spada z roku na rok. Jesteśmy bardzo poruszeni i pozytywnie zaskoczeni tak dużą frekwencją bo daje nam to dodatkową siłę do podejmowania podobnych inicjatyw i działań – kończy relacje wyraźnie poruszony Pan Tomasz. Należy również nadmienić, że działania podczas akcji osobiście wspierali i brali czynny udział Pan Wójt Gminy Krzemieniewo – Radosław Sobecki oraz Radny Rady Powiatu Leszczyńskiego Marcin Barczyk.Na zakończenie przygotowano dla każdego uczestnika pieczone kiełbaski. Zarząd koła PZW Nr 179 Osieczna bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za przybycie. Ogromne podziękowania kierujemy dla gospodarza koła – kolegi Ryszarda Marciniaka, który zorganizował od strony technicznej całą akcję i osobiście zadbał o przygotowanie posiłku. Dziękujemy również Panu Leszkowi Frąckowiakowi z Garzyna za włożony wkład w organizację od strony gastronomicznej.

/f/
 
Zmieniony ( 21.02.2020. )
 
Podziekowania dla Wójta Gminy Krzemieniewo
Przedstawiciele Koła wędkarskiego Nr 179 Osieczna udali się z oficjalną wizytą do Wójta Gminy Krzemieniewo – Pana Radosława Sobeckiego. Celem spotkania było podziękowanie Gminie Krzemieniewo i Panu Wójtowi za wieloletnią współpracę w zakresie ochrony i utrzymania czystości nad jeziorem Górznickim położonym na terenie gminy oraz za wsparcie udzielane podczas zawodów wędkarskich dla dzieci i dorosłych. 
Podczas spotkania rozmawiano również o działalności Koła, dalszych planach i pomysłach. W imieniu Prezesa Zarządu Okręgu w Poznaniu i Koła PZW Nr 179 Osieczna podziękowanie wręczyli prezes Koła Tomasz Franek oraz gospodarz opiekujący się jeziorem w Górznie kol Ryszard Marciniak. Na zakończenie strony zadeklarowały chęć dalszej współpracy.

/tjf/
Zmieniony ( 11.02.2020. )
 
Sprzątanie jezior 2020r - Górzno, Świerczyna, Ziemnice
Zmieniony ( 10.02.2020. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 54 z 466

Wkrótce

  26.09. - Indywidualne zawody spinningowe w Górznie godz. 6:30

  3.10. - Zebranie sprawozdawczo-wyborcze - Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej, godz. 13:00

 

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!