www.mamboteam.com

20.03.2019.
 
 

Dzień Dziecka 2018 - Górzno

Również na początku czerwca Zarząd zorganizował Wędkarski Dzień Dziecka nad jeziorem w Górznie. Podobnie jak w Osieczej wzięły udział dzieci w wieku do lat 15. Na plaż w Górznie.
Na początek zabawy odbyły się zawody wędkarskie, które trwały 1,5 godziny. Ryby w tym dniu dopisały i wszystkim uczestnikom udało się złowić ich co najmniej kilka. Następnie rozegrane zostały konkursy rzutowe : wędkami i woreczkami z grochem do tarcz.

   

Wszystkie dzieci punktowały uzyskując bardzo dobre wyniki. Zwycięzcy zawodów wędkarskich i rzutowych w nagrodę wręczone miały medale oraz nagrody. Wszyscy biorący udział w zabawach otrzymali nagrody i upominki. Były słodycze, napoje chłodzące, a na koniec kiełbaski z grilla. 
W trakcie imprezy odwiedził nas Wice Wójt Gminy Krzemieniewo Pan Radosław Sobecki, życząc wszystkim uczestnikom imprezy udanej zabawy. 
Zarząd Kola Osieczna składa serdeczne podziękowania panu Wice Wójtowi za zaszczycenie naszej imprezy, a także składa podziękowania wszystkim, którzy pomagali w trakcie jej trwania. Oddzielne podziękowanie należy się kol. Ryszardowi Marciniakowi, który cały czas czuwał nad prawidłowym przebiegiem imprezy.
/jb/
Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
Dzień Dziecka 2018 - Osieczna

Tradycyjnie jak co roku na początku czerwca Zarząd Polskiego Związku Wędkarskiego Koło Osieczna zorganizował Wędkarski Dzień Dziecka. W imprezie wzięły udział dzieci w wieku do lat 15. Na ten dzień stanica wędkarska ustrojona została kolorowymi balonami. Na początek zabawy odbyły się zawody w łowieniu ryb. Następnie konkursy rzutowe : wędkami i woreczkami z grochem do tarcz.


Wszystkie dzieci punktowały uzyskując bardzo dobre wyniki. Zwycięzcy zawodów wędkarskich i rzutowych w nagrodę wręczone miały puchary, medale oraz nagrody. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach otrzymały nagrody i upominki. W trakcie imprezy dzieci poczęstowane zostały plackiem, napojami chodzącymi, a na koniec kiełbaskami z grilla. 

Zarząd Kola Osieczna składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w trakcie imprezy.
/jb/

x

 

 


 


Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
Zawody spinnigowe Puchar Kapitana Sportu - teamów - Wojnowice - 24.06.2018

Zbiórka 24 czerwca 2018 na zjeździe z mostu na kanale Wojnowickim ("Kątowskim").

Zapraszamy.

  

Zmieniony ( 12.06.2018. )
 
Wędkarski Dzień Dziecka 2018 - 2.06.2018

ŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiech

Zapraszamy dzieci z opiekunami do wspólnego wędkowania i zabaw.  Spotykamy się nad jeziorem w Osiecznej. 

 

Początek w sobotę 2 czerwca o godzinie 13:00.
Zbiórka na łące przy stanicy wędkarskiej

Przewidziano wiele konkursów, zabaw i innych atrakcji
Oczywiście nie zabraknie czasu na wędkowanie :-)
Śmiech

 Każdy może liczyć na nagrodę oraz poczęstunek. 


Zapraszamy.

Szczegóły - tel. 609-509-737

ŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiech

Zmieniony ( 28.05.2018. )
 
Szkółka - pierwsze łowienie!

Piękna, słoneczna pogoda zachęciła uczestników szkółki wędkarskiej do pierwszej w tym roku wyprawy na ryby. Spotkaliśmy się nad brzegiem Jeziora Łoniewskiego, aby pod opieką instruktora Jacka Borowiec wspólnie powędkować. Zanęta typowo leszczowa, o zapachu piernika do tego paczka pinki i ćwiartka drobnej ochotki. Kilka kul do wody i rozpoczęliśmy łowienie. Ryby brały bardzo dobrze, łowiliśmy płocie , krąpie, leszcze i oknie. Jako przynęty używaliśmy białych i czerwonych robaków. Zaznaczyć trzeba, że w tym dniu mieliśmy w swoim gronie uczestników, którzy złowili pierwsze w życiu ryby. Po dwóch godzinach zakończyliśmy wędkowanie i w świetnych humorach rozeszliśmy się do domów.

/jb/

 

  


klik aby przejść do galrii

 

 
Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
Zawody Drapieżnik 2018 - Wyniki

1 maja 2018 roku wędkarze Koła PZW Osieczna spotkali się nad Jeziorem Żelazno, aby rozegrać zwody wędkarskie „Drapieżnik 2018 roku”. Do udziału w zawodach zgłosiło się ponad 20 zawodników. W zawodach dopuszczono metodę spinningową i żywcową. Zawody rozgrywano na żywej rybie, punktowane były według metody spinningowej - miary ryby. Wszystkie ryby po zmierzeniu wróciły do wody. Tylko kilku zawodników łowiło na żywca, większość wybrała spinning. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ wszystkie punktowane ryby złowiono na spinning. Jezioro Żelazno obdarzyło wędkarzy wieloma szczupakami i okoniami niestety większość nie miała wymaganego wymiaru.

Po czterogodzinnej turze zanotowano poniżej podane wyniki:

I miejsce kol. Paweł Homski -1300 pkt – szczupak + okonie
II miejsce kol. Krzysztof Pudliszewski – 1200 pkt-szczupak + okonie
III miejsce kol. Piotr Fiedler-1160 pkt-szczupak + okonie

 

Zawody sędziowali: kol. Dariusz Kostka, kol. Tomasz Franek, kol. Mieczysław Ratajczak, o napoje i poczęstunek zadbał skarbnik koła kol. Jacek Borowiec. Zawody zakończono wspólnym posiłkiem i obietnicą ponownego spotkania w Żelaźnie w przyszłym roku na zawodach rozgrywanych w tej formule.

/jb/

 

Zmieniony ( 08.05.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 54 z 389

Wkrótce

07.04.19r  # Spławikowe MK 1 tura - k. Wojnowicki 
28.04.19r  # Spławikowe MK 2 tura - j. Łoniewskie

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!