www.mamboteam.com

19.05.2022.
 
 

Puchar Burmistrza Osiecznej 2018 - Wyniki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Tradycyjnie w przedostatnią sobotę sierpnia w trakcie obchodzonych Dni Osiecznej nad Jeziorem Łoniewskim rozegrane zostały zawody wędkarskie „O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna”.

W tym roku w zawodach wystartowało 44 wędkarzy reprezentujących koła wędkarskie Okręgu w Poznaniu. Ze względu na wiele imprez odbywających się w tym dniu wędkarze nad brzegiem jeziora spotkali się już o godzinie 5.15. Zmrok panujący o tej godzinie, zmusił organizatorów do zainstalowania podręcznego oświetlenia, pozwoliło to sprawniej sporządzić listy startowe.

Uczestników zawodów przywitał Prezes Koła Osieczna kol. Tomasz Franek.

Regulamin zawodów przedstawił Sędzia Główny Zawodów kol. Dariusz Kostka. Następnie losowanie stanowisk i od godziny 7.00 wędkowanie.

W zanętę wpłynęło wiele ryb. Łowiono płocie, krąpie, leszcze, okonie, a nawet trafił się wymiarowy węgorz. Aby w tym roku zająć czołowe miejsce w zawodach trzeba było złowić prawie 10 kg ryb w czterogodzinnej turze. Do tego wyniku zbliżyło się 3 zawodników. Wszyscy zawodnicy biorący udział w zwodach punktowali, a osiągnięty wynik ogólny ponad 200kg ryb złowionych w trakcie zawodów pokazuje, że były to bardzo dobre wyniki. Wszystkie złowione w trakcie zawodów ryby w dobrej kondycji wróciły z powrotem do wody. Wyniki zawodów pokazane są w załączonej tabeli. Zawody sędziowali: sędzia główny zawodów kol. Dariusz Kostka, sędzia sekretarz kol. Artur Wojdowski, sędzia kol. Bartosz Borowiec. Organizacyjnie wsparli pracę Komisji Sędziowskiej kol. Aleksander Trzmiel i kol. Marcin Matejewski. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe upominki, wśród uczestników rozlosowano dodatkowo trzy nagrody.

W towarzystwie Prezesa Koła Osieczna kol. Tomasza Franka zwycięzcom zawodów puchary i nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna Pan Stanisław Glapiak. Zarząd Koła PZW Osieczna składa serdeczne podziękowania za ufundowanie pucharów i nagród na zawody, a w szczególności za ich osobiste wręczenie. Serdeczne podziękowania składamy także producentowi glin wędkarskich Panu Szymonowi Macedońskiemu za ufundowanie kilkunastu kompletów glin wędkarskich, które zostały rozlosowanie wśród uczestników zawodów. Zawody zakończyliśmy wspólnie spożytym na łonie natury posiłkiem. Zarząd Koła PZW Osieczna składa serdeczne podziękowania wszystkim członkom koła , którzy brali czynny udział w pracach przygotowując teren nad jeziorem do zawodów. 

Pierwsze sześć miejsc poniżej
/pełne wyniki tutaj/
/zdjęcia tutaj /

MICHALAK Adrian Miasto Leszno 9950
GRONOWSKI Łukasz LSM Leszno 9350
WALCZAK Bartosz ZK Rawicz  9200
DZIEWIĄTKA Eugeniusz Perkoz Poniec 7770
SZEPE Krystian Albatros Bojanowo 7320
RĘKOŚ Jacek Wschowa 7250 

  

 Wyniki pdf - klik

Zmieniony ( 28.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

  Dzień Dziecka 28 maja - Osieczna

  Dzień Dziecka 29 maja - Górzno

  MK Spinning; GPx OFS I tura 5 czerwca - Osieczna 

  MK Gruntowe  26 czerwca - Pawłowice

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!