www.mamboteam.com

01.12.2023.
 
 

Spinningowe Mistrzostwa Rejonu VIII - relacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
09.11.2018.

Zgodnie z terminarzem Rejon VIII przeprowadził zawody spinningowe o tytuł Mistrza Rejonu VIII na rok 2018.
Zawody odbyły się nad malowniczym zbiornikiem w Jeżewie w dniu 4 listopada. Piękna pogoda jaką mamy tej jesieni sprawiła, że do zawodów przystąpiła spora grupa spinningistów.
Koło Wędkarskie z Osiecznej reprezentowała trzyosobowa grupa w składzie Tomasz Siniecki, Janusz Siniecki, Paweł Homski. Bogaty rybostan zbiornika i sprzyjająca pogoda sprawiła, że od początku zawodów łowiono wiele ryb różnych gatunków. Dominowały tradycyjnie okonie i szczupaki. Ale na wędkach meldowały się również sandacze, a nawet bolenie czy jazie. Te które udało się doholować do podbieraka zazwyczaj nie przekraczały wymiaru ochronnego. Przekonali się o tym zawodnicy koła Osieczna, którzy to skusili na sztuczne przynęty po kilka lub kilkanaście szczupaków, sandaczy i okoni. Konsekwentna taktyka obławiania kilku stałych miejscówek sprawiła jednak, że naszym kolegom napłynęły w ostatnich godzinach te większe ryby dające punkty i w końcowym rozliczeniu uplasowali się na znakomitych pozycjach.

Na drugim miejscu podium stanął Janusz Siniecki, 5 miejsce w zawodach przypadło Tomaszowi Sinieckiemu, a na 8 miejscu uplasował się Paweł Homski.


 od lewej: Tomek, Janusz, Paweł

Zawody należy uznać za bardzo udane. Spora ilość brań, wygranych i przegranych pojedynków z rybami dawała zawodnikom dużą dawkę emocji w tym dniu.

pełne wyniki tutaj

/tf/

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   zebranie - 26 listopada 13:00, Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej
   terminarz zawodów

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!