www.mamboteam.com

07.12.2023.
 
 

Podsumowanie zebrania sprawozdawczego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
12.02.2019.
W dniu 20 stycznia 2019 roku odbyło się roczne sprawozdawcze zebranie członków Koła PZW Osieczna. Członkowie spotkali się w nowych pomieszczeniach Centrum Kultury i Biblioteki w Osiecznej.


W trakcie zebrania sprawozdanie z działalności koła za 2018 rok złożył prezes Tomasz Franek. Prezes podczas odczytywania sprawozdania za rok 2018 podkreślił, że największą inwestycją prowadzoną przez koło była budowa pomostu wędkarskiego nad jeziorem Łoniewskim. Przy tej okazji złożył szczególne podziękowania kolegom: Mieczysławowi Ratajczakowi, Jackowi Borowiec i Romanowi Kleofasowi za bardzo duże zaangażowanie i włożoną pracę w całym etapie pilotowania projektu i budowy.
Finanse koła omówił skarbnik koła kol. Jacek Borowiec. Sprawozdanie z prac Komisji Rewizyjnej złożył kol. Zenon Gralak. Sąd koleżeński w 2018 roku nie rozpatrywał żadnej sprawy.
Z działalności sportowej koła sprawozdanie złożył Kapitan Sportu kol. Dariusz Kostka. Po wystąpieniu kol. Dariusza Kostki nastąpiło wręczenie pucharów w edycji Najwszechstronniejszy Wędkarz Koła Osieczna za 2018 rok
Poniżej wyniki:
I miejsce kol. Tomasz Siniecki
II miejsce kol. Jacek Borowiec
III miejsce kol. Tomasz Flak

Następnym punktem zebrania było przedstawianie planu pracy na 2019 rok. Przedstawiono plan zawodów na 2019 rok, terminarz porządkowania brzegów jezior będących pod opieką koła. Omówiono zasady współpracy z innymi Kołami PZW w ramach Rejonu VIII oraz z terenowymi jednostkami samorządowymi i administracyjnymi. Podjęto uchwałę o zwolnieniu z opłaty osoby przystępujące do egzaminu na kartę wędkarską.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   
   terminarz zawodów 2023r

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!