www.mamboteam.com

01.12.2023.
 
 

Sukces młodego zawodnika z Koła PZW Osieczna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
09.09.2019.
Dużym sukcesem może poszczycić się Symeon Weiss 12 lat - członek koła wędkarskiego PZW Nr 179 Osieczna mieszkający na co dzień w Pawłowicach. Wywalczył znakomite trzecie miejsce w młodzieżowych zawodach wędkarskich Grand Prix Okręgu, rozegranych na zbiorniku Balaton w Miejskiej Górce. 
Symeon jest jeszcze młodym, ale bardzo utalentowanym zawodnikiem, który w tym roku debiutuje w rozgrywkach Grand Prix Okręgu Poznań w kategorii kadet - U15. Zajęcie tak wysokiego miejsca na tym szczeblu rozgrywek to nie przypadek, ponieważ regularnie trenuje pod okiem taty Mariana, posiłkuje się wiedzą od bardziej doświadczonych zawodników i co ważne potrafił wyciągać wnioski z zawodów na zawody. 
Podczas zawodów w Miejskiej Górce zajął w swoim sektorze II miejsce z wynikiem 5 490 gram, ustępując jedynie Filipowi Ruszczyńskiemu z Poznania 6 080 gram – który również jest zawodnikiem w Grand Prix Polski. Należy również wspomnieć, że po emocjonującym holu Symeon podebrał do podbieraka najpiękniejszą rybę zawodów – sandacza o długości 52 cm! 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów bo już za dwa tygodnie w Jeżewie odbędzie się ostatnia tura zawodów zaliczanych do Grand Prix Okręgu Poznań.


/tf/ 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   zebranie - 26 listopada 13:00, Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej
   terminarz zawodów

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!