www.mamboteam.com

16.07.2024.
 
 

Sukces zawodników klubu Sensas Osieczna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
29.10.2019.

Niemałym sukcesem pochwalić się mogą zawodnicy klubu Sensas Osieczna. Marcin oraz Irek dotarli do krajowego finału Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego.
Poniżej relacja.

W dniach 19-20 października na zbiorniku „Wodociągi” w Częstochowie odbył się szósty już Finał Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego, do którego zakwalifikowali się zawodnicy z klubu Wędkarskiego Sensas Team Osieczna.

W finałowych zawodach wzięło udział 36 dwuosobowych teamów, którzy zajęli czołowe miejsca podczas zawodów eliminacyjnych w swoich województwach. Rywalizacja odbyła się w formule „włoskiej” czyli dwóch zawodników łowi w obrębie jednego dużego boksu (stanowiska). 

Marcin Gabiś, Ireneusz Awgul reprezentujący klub Sensas Team Osieczna zajmowali w swoich sektorach kolejno 4 miejsce w sobotniej turze podczas której złowili łącznie 5,555 kg ryb oraz 2 miejsce w turze niedzielnej z wynikiem wagowym 6,445 kg ustępując jedynie zwycięzcom całych zawodów – teamowi Fishingmania. Dało to 6 punktów łącznie co pozwoliło uplasować się na znakomitym 9 miejscu w całym finale.

W siatkach zawodników dominowała drobna płoć, okoń oraz sumiki karłowate. Jako przyłowy zdarzały się dorodne karasie, leszcze i jazie.

Jest to ogromy sukces klubu z Osiecznej i cieszy również fakt, że zawodnicy są coraz bardziej rozpoznawalni na arenie ogólnopolskiej gdzie podczas zawód tej rangi zajmowali w tym roku bardzo wysokie miejsca.

 /tf/  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   Zawody rodzinne - Pawłowice - 20 lipca

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!