www.mamboteam.com

16.07.2024.
 
 

Zawody O największą rybę - Wyniki z Pawłowic Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
09.07.2023.
Zawody o największą rybę polegają na przedstawieniu komisji wagowej najcięższej złowionej ryby dowolnego gatunku. Pierwszego lipca pogoda dopisała i karpiowate na stawie "Wyspa" w Pawłowicach nie zawiodły. To już nie pierwsze zawody na tej wodzie, dzięki czemu każdy wiedział czego się spodziewać. Oczywiście metoda gruntowa dominowała. Były amury, karpie, karasie, jesiotry i inne. Jednak nie wszyscy podali rybę do ważenia, być może wiedząc, że w innej części stawu były wyższe wyniki. 

Pierwsza szóstka przestawia się następująco:
1. Flak Tomasz - 7015g
2. Ratajczak Mieczysław - 5020
3. Ratajczak Oskar - 3575
4. Kołodziej Tadeusz - 3180
5. Siniecki Andrzej - 2870
6. Matyszkiewicz Jarosław - 2750
cd wyników w galerii


W tym roku wygraną, koledze Tomkowi, dał piękny amur. Jako ciekawostka w zeszłym roku rybą na pierwsze miejsce był jesiotr złowiony przez kolegę Olejniczka Jana, a w roku 2021 był karp też Tomka Flaka. 
Zawody od lat cieszą się dobrą frekwencją. Dzięki formule, atmosferze, ciepłej porze roku, organizacji, cateringowi oraz nagrodach dla każdego startującego. Bierze w nich udział zawsze wielu zawodników wraz z osobami towarzyszącymi. W tym roku łowisko w Pawłowicach gościło blisko 80 osób!
Zarząd Koła Osieczna składa wszystkim serdeczne podziękowania za liczny udział w imprezie; organizatorom za pracę jaką wykonali celem sprawnego przebiegu zawodów, a zwycięzcom gratulacje za wyniki końcowe. 
Tymi zawodami jesteśmy na półmetku imprez z terminarza koła. Kolejne to "Gruntowy Puchar Lata Skarbnika Koła" - dwie wędki na zbiorniku Rydzyna,  planowane są na 5 sierpnia i już dzisiaj serdecznie zapraszamy do zapisów - ogłoszenie pojawi się w drugiej połowie miesiąca.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   Zawody rodzinne - Pawłowice - 20 lipca

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!