www.mamboteam.com

19.06.2024.
 
 

Puchar Skarbnika - 5.08.2023 - Wyniki z Rydzyny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.08.2023.

5 sierpnia odbyły się zawody gruntowe w Rydzynie. Pomimo niekorzystnych prognoz pogody na zbiórce stawiło się 26 zawodników i jedna zawodniczka. Po klasycznym poczęstunku, krótkiej odprawie i sprawnym losowaniu zawodnicy rozeszli się na stanowiska. Łowienie trwało trochę ponad 4 godziny. W tym czasie do siatek trafiały głównie karpie i karasie. 

Bezkonkurencyjny tego dnia był Irek Cichocki, który do wagi przedstawił 10 karpi o łącznej wadze 11.710kg. Kolejne najwyższe wyniki wagowe to 7.030kg Szymona Flaka oraz 6.170kg Marcina Urbaniaka

Zdecydowanie o dobrym wyniku przesądziło łowienie karpi. Pojawiały się też karasie, jednak były zbyt małe, aby dogonić czołówkę nastawioną na większe ryby. Puchary zwycięskiej trójce wręczył, organizator zawodów - skarbnik koła Jacek Borowiec. Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Michał Bartkowiak i Marcin Matejewski oraz Jacek Borowiec.

W tegorocznym cyklu zawodów gruntowych odbył się już "Puchar Wiosny - Sekretarza Koła" oraz "Puchar Lata - Skarbnika Koła". Pozostają do rozegrania zawody o "Puchar Jesieni - Prezesa Koła", które zgodnie z terminarzem odbędą się 23 września również na Zbiorniku Rydzyna.

 

  

 

  

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   Zawody gruntowe - Rydzyna - 6 lipca

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!