www.mamboteam.com

27.09.2022.
 
 

Zawody Nocne Rydzyna - Wyniki
Członkowie Koła PZW Osieczna w dniu 20 lipca spotkali się nad Zalewem Rydzyna celem rozegrania całonocnych zawodów wędkarskich. Zbiórka o godzinie 20.00 ,losowanie stanowisk i od godziny 21.00 wędkowanie. W trakcie zawodów można było łowić na dowolną metodę z wyjątkiem spinningu. Część wędkarzy po założeniu świetlików łowiła na spławik, większość łowiła z gruntu stosując tradycyjny koszyczek zanętowy ze wskaźnikiem brań lub łowiąc na federy na tzw. methodę. Jak pokazała końcowa klasyfikacja zawodów najlepsze wyniki mieli wędkarze łowiący methodą. Podsumowując, może nie osiągnięto rewelacyjnych wyników ale w trakcie spotkania łowiono jak na zawody średnie i duże ryby. W trakcie zawodów dominującą, łowioną rybą był karaś. Trafiały się ponad kilogramowe osobniki. Łowiono także leszcze, płocie, wzdręgi i okonie.


Po zakończeniu zawodów o godzinie 5.00 ustaliły się poniżej podane wyniki:

I miejsce kol. Jacek Borowiec - 6890g 
II miejsce kol. Tomasz Siniecki - 6850g 
III miejsce kol. Bartosz Borowiec - 5150g 

Zawody sędziowali: kol. Dariusz Kostka- sędzia główny, kol. Roman Klefas- sędzia sekretarz.

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczał Prezes Koła Osieczna kol. Tomasz Franek.

/jb/

 

Zmieniony ( 25.07.2018. )
 
Zawody nocne Rydzyna 20/21.07.2018

Zapraszamy na zawody nocne!

Zbiórka 20 lipca (piątek) nad Zalewem Rydzyna o godzinie 20:00. 
Zapisy u skarbnika do 18 lipca pod nr tel. 609-509-737
Opłata 10 złotych.

Zmieniony ( 11.07.2018. )
 
Zawody karpiowe w Sączkowie - 2018 - Wyniki

 

Trzydziestu dziewięciu wędkarzy w towarzystwie najbliższych, spotkało się 7 lipca na łowisku specjalnym w Sączkowie, aby rywalizować w zawodach wędkarskich „O Największą Rybę 2018 roku”. 
Zbiórka o godzinie 7.00 losowanie i po przybyciu na stanowiska wędkowanie. Formuła zawodów skupiała się na złowieniu jak największej wagowo ryby. Wielu wędkarzy na zawody przybyło w towarzystwie całych rodzin. Piękna, lekko wietrzna pogoda zaowocowała wieloma pięknymi rybami. Złowiono bardzo dużo karpi, trafiały się liny, duże leszcze i karasie. Wielu młodych wędkarzy mogło się zmierzyć z dużymi rybami. Niestety nie wszystkie ryby udało się wyholować, kilka największych wygrało pojedynek z wędkarzami.

  

Po czterogodzinnej turze ustaliły się poniżej podane wyniki:

I miejsce kol. Grażyna Wilczyńska - karp o wadze 5370g
II miejsce kol. Przemysław Kolańczyk - karp o wadze 3930g
III miejsce kol. Hubert Brzozowski - karp o wadze 3910g

Trzeba zaznaczyć, że koleżanka Grażyna Wilczyńska wygrała także ubiegłoroczne zawody o największą rybę.
Zwycięzcy zawodów z rąk prezesa otrzymali puchary. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody i upominki. Wędkarze w trakcie zawodów mogli się poczęstować plackiem, posiłkiem głównym były kiełbaski z rożna, przez cały czas zawodów dostępne były napoje chłodzące.
Zawody sędziowali kol. Dariusz Kostka i kol. Andrzej Wilczyński.

Zarząd Koła składa podziękowania wszystkim członkom koła, którzy pomagali w organizacji zawodów, szczególne podziękowanie należy się Prezesowi Koła Osieczna kol. Tomaszowi Frankowi , który z pełnym zaangażowaniem czuwał nad sprawnym przebiegiem zawodów.

W załączeniu tabela wyników.
Kliknij

/jb/

 

Zmieniony ( 10.07.2018. )
 
Zawody karpiowe - Sączkowo - 7.07.2018

Zapraszamy na zawody "O największą rybę 2018r" 

Zbiórka 7 lipca (sobota) 2018 na łowisku w Sączkowie o godzinie 7:00.
Zapisy u skarbnika osobiście lub nr tel. 609-509-737
Opłata 15 złotych.

Zapraszamy!

   

Zmieniony ( 27.06.2018. )
 
Puchar Kapitana Sportu - Wyniki

W dniu 24 czerwca 2018 roku wędkarze Koła Osieczna po raz pierwszy wzięli udział w dwuturowych zwodach spinningowych w kategorii team z łodzi „O Puchar Kapitana Sportu” . W zawodach udział wzięło 10 drużyn. Zbiórka zawodników godzina 6.00, losowanie i od godziny 7.00 łowienie.

Pierwsza 3-godzinna tura rozegrana została na Jeziorze Wojnowice. Pochmurne niebo, wiejący wiatr sugerował bardzo dobre brania. Trudne warunki pogodowe utrudniały spinningowanie, pomimo to w pierwszej turze wyholowano szczupaka, sandacza oraz kilka okoni. Po pierwszej turze prowadziła drużyna w składzie Jacek Borowiec - Krzysztof Pudliszewski, drugie miejsce drużyna Aleksander Trzmiel - Paweł Homski, trzecie miejsce zajęli koledzy Ireneusz Cichocki - Michał Biały. W godzinach 10.00- 1.30 wędkarze spożyli posiłek. Następnie druga tura zawodów rozgrywana na Jeziorze Witosław. W tej turze tylko jedna z drużyn mogła się pochwalić wieloma okoniami, pozostali zaliczyli pojedyncze sztuki.

 

Zawody sędziowali kol. Dariusz Kostka i kol. Artur Wojdowski. Wszystkie złowione w trakcie zawodów ryby w dobrej kondycji wróciły do wody.

Końcowa klasyfikacja zawodów;

I miejsce team Jacek Borowiec i Krzysztof Pudliszewski- 3 pkt sektorowe - 1780 pkt.
II miejsce team Ireneusz Cichocki i Michał Biały- 4 punkty sektorowe- 1670 pkt.
III miejsce team Tomasz Franek i Roman Klefas- 4 punkty sektorowe -440 pkt.

Nagrody i puchary zwycięzcom wręczył Kapitan Sportu Koła Osieczna kol. Dariusz Kostka.

Puchar największych pechowców zawodów otrzymał team w składzie Aleksander Trzmiel i Paweł Homski.
Na koniec uczestnicy postanowili, że zwrócą się do Zarządu Koła Osieczna o kontynuowanie w następnych latach zawodów rozgrywanych w takiej formule.

/jb/ 

Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
Dzień Dziecka 2018 - Górzno

Również na początku czerwca Zarząd zorganizował Wędkarski Dzień Dziecka nad jeziorem w Górznie. Podobnie jak w Osieczej wzięły udział dzieci w wieku do lat 15. Na plaż w Górznie.
Na początek zabawy odbyły się zawody wędkarskie, które trwały 1,5 godziny. Ryby w tym dniu dopisały i wszystkim uczestnikom udało się złowić ich co najmniej kilka. Następnie rozegrane zostały konkursy rzutowe : wędkami i woreczkami z grochem do tarcz.

   

Wszystkie dzieci punktowały uzyskując bardzo dobre wyniki. Zwycięzcy zawodów wędkarskich i rzutowych w nagrodę wręczone miały medale oraz nagrody. Wszyscy biorący udział w zabawach otrzymali nagrody i upominki. Były słodycze, napoje chłodzące, a na koniec kiełbaski z grilla. 
W trakcie imprezy odwiedził nas Wice Wójt Gminy Krzemieniewo Pan Radosław Sobecki, życząc wszystkim uczestnikom imprezy udanej zabawy. 
Zarząd Kola Osieczna składa serdeczne podziękowania panu Wice Wójtowi za zaszczycenie naszej imprezy, a także składa podziękowania wszystkim, którzy pomagali w trakcie jej trwania. Oddzielne podziękowanie należy się kol. Ryszardowi Marciniakowi, który cały czas czuwał nad prawidłowym przebiegiem imprezy.
/jb/
Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 162 z 500

Wkrótce

  Zawody spinn OFS III tura - Drzeczkowo  23.10.22 

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!