www.mamboteam.com

26.03.2023.
 
 

Puchar Kapitana Sportu - Wyniki

W dniu 24 czerwca 2018 roku wędkarze Koła Osieczna po raz pierwszy wzięli udział w dwuturowych zwodach spinningowych w kategorii team z łodzi „O Puchar Kapitana Sportu” . W zawodach udział wzięło 10 drużyn. Zbiórka zawodników godzina 6.00, losowanie i od godziny 7.00 łowienie.

Pierwsza 3-godzinna tura rozegrana została na Jeziorze Wojnowice. Pochmurne niebo, wiejący wiatr sugerował bardzo dobre brania. Trudne warunki pogodowe utrudniały spinningowanie, pomimo to w pierwszej turze wyholowano szczupaka, sandacza oraz kilka okoni. Po pierwszej turze prowadziła drużyna w składzie Jacek Borowiec - Krzysztof Pudliszewski, drugie miejsce drużyna Aleksander Trzmiel - Paweł Homski, trzecie miejsce zajęli koledzy Ireneusz Cichocki - Michał Biały. W godzinach 10.00- 1.30 wędkarze spożyli posiłek. Następnie druga tura zawodów rozgrywana na Jeziorze Witosław. W tej turze tylko jedna z drużyn mogła się pochwalić wieloma okoniami, pozostali zaliczyli pojedyncze sztuki.

 

Zawody sędziowali kol. Dariusz Kostka i kol. Artur Wojdowski. Wszystkie złowione w trakcie zawodów ryby w dobrej kondycji wróciły do wody.

Końcowa klasyfikacja zawodów;

I miejsce team Jacek Borowiec i Krzysztof Pudliszewski- 3 pkt sektorowe - 1780 pkt.
II miejsce team Ireneusz Cichocki i Michał Biały- 4 punkty sektorowe- 1670 pkt.
III miejsce team Tomasz Franek i Roman Klefas- 4 punkty sektorowe -440 pkt.

Nagrody i puchary zwycięzcom wręczył Kapitan Sportu Koła Osieczna kol. Dariusz Kostka.

Puchar największych pechowców zawodów otrzymał team w składzie Aleksander Trzmiel i Paweł Homski.
Na koniec uczestnicy postanowili, że zwrócą się do Zarządu Koła Osieczna o kontynuowanie w następnych latach zawodów rozgrywanych w takiej formule.

/jb/ 

Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
Dzień Dziecka 2018 - Górzno

Również na początku czerwca Zarząd zorganizował Wędkarski Dzień Dziecka nad jeziorem w Górznie. Podobnie jak w Osieczej wzięły udział dzieci w wieku do lat 15. Na plaż w Górznie.
Na początek zabawy odbyły się zawody wędkarskie, które trwały 1,5 godziny. Ryby w tym dniu dopisały i wszystkim uczestnikom udało się złowić ich co najmniej kilka. Następnie rozegrane zostały konkursy rzutowe : wędkami i woreczkami z grochem do tarcz.

   

Wszystkie dzieci punktowały uzyskując bardzo dobre wyniki. Zwycięzcy zawodów wędkarskich i rzutowych w nagrodę wręczone miały medale oraz nagrody. Wszyscy biorący udział w zabawach otrzymali nagrody i upominki. Były słodycze, napoje chłodzące, a na koniec kiełbaski z grilla. 
W trakcie imprezy odwiedził nas Wice Wójt Gminy Krzemieniewo Pan Radosław Sobecki, życząc wszystkim uczestnikom imprezy udanej zabawy. 
Zarząd Kola Osieczna składa serdeczne podziękowania panu Wice Wójtowi za zaszczycenie naszej imprezy, a także składa podziękowania wszystkim, którzy pomagali w trakcie jej trwania. Oddzielne podziękowanie należy się kol. Ryszardowi Marciniakowi, który cały czas czuwał nad prawidłowym przebiegiem imprezy.
/jb/
Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
Dzień Dziecka 2018 - Osieczna

Tradycyjnie jak co roku na początku czerwca Zarząd Polskiego Związku Wędkarskiego Koło Osieczna zorganizował Wędkarski Dzień Dziecka. W imprezie wzięły udział dzieci w wieku do lat 15. Na ten dzień stanica wędkarska ustrojona została kolorowymi balonami. Na początek zabawy odbyły się zawody w łowieniu ryb. Następnie konkursy rzutowe : wędkami i woreczkami z grochem do tarcz.


Wszystkie dzieci punktowały uzyskując bardzo dobre wyniki. Zwycięzcy zawodów wędkarskich i rzutowych w nagrodę wręczone miały puchary, medale oraz nagrody. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach otrzymały nagrody i upominki. W trakcie imprezy dzieci poczęstowane zostały plackiem, napojami chodzącymi, a na koniec kiełbaskami z grilla. 

Zarząd Kola Osieczna składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w trakcie imprezy.
/jb/

x

 

 


 


Zmieniony ( 26.06.2018. )
 
Zawody spinnigowe Puchar Kapitana Sportu - teamów - Wojnowice - 24.06.2018

Zbiórka 24 czerwca 2018 na zjeździe z mostu na kanale Wojnowickim ("Kątowskim").

Zapraszamy.

  

Zmieniony ( 12.06.2018. )
 
Wędkarski Dzień Dziecka 2018 - 2.06.2018

ŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiech

Zapraszamy dzieci z opiekunami do wspólnego wędkowania i zabaw.  Spotykamy się nad jeziorem w Osiecznej. 

 

Początek w sobotę 2 czerwca o godzinie 13:00.
Zbiórka na łące przy stanicy wędkarskiej

Przewidziano wiele konkursów, zabaw i innych atrakcji
Oczywiście nie zabraknie czasu na wędkowanie :-)
Śmiech

 Każdy może liczyć na nagrodę oraz poczęstunek. 


Zapraszamy.

Szczegóły - tel. 609-509-737

ŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiechŚmiech

Zmieniony ( 28.05.2018. )
 
Szkółka - pierwsze łowienie!

Piękna, słoneczna pogoda zachęciła uczestników szkółki wędkarskiej do pierwszej w tym roku wyprawy na ryby. Spotkaliśmy się nad brzegiem Jeziora Łoniewskiego, aby pod opieką instruktora Jacka Borowiec wspólnie powędkować. Zanęta typowo leszczowa, o zapachu piernika do tego paczka pinki i ćwiartka drobnej ochotki. Kilka kul do wody i rozpoczęliśmy łowienie. Ryby brały bardzo dobrze, łowiliśmy płocie , krąpie, leszcze i oknie. Jako przynęty używaliśmy białych i czerwonych robaków. Zaznaczyć trzeba, że w tym dniu mieliśmy w swoim gronie uczestników, którzy złowili pierwsze w życiu ryby. Po dwóch godzinach zakończyliśmy wędkowanie i w świetnych humorach rozeszliśmy się do domów.

/jb/

 

  


klik aby przejść do galrii

 

 
Zmieniony ( 17.05.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 163 - 180 z 513

Wkrótce

   Gruntowy Puchar Wiosny - Robczysko, 1.04., g.7:00
   terminarz zawodów

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!