www.mamboteam.com

21.10.2021.
 
 

Zawody rzutowe - Puchar Burmistrza Miasta Śrem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniu 9.04.2017 roku uczestnicy szkółki wędkarskiej, wzięli udział w ostatnich zawodach rzutowych serii Grand Prix Okręgu o "Puchar Burmistrza Miasta Śrem” rozgrywanych w Śremie. W zawodach szkółkę wędkarską reprezentowali kol. Maciej Grodzki, kol. Tomasz Grodzki, kol. Kamil Kubera, kol. Krystian Balcerek, Eryk Kubiak i Janek Sowiński. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała, niska temperatura i wiejący wiatr bardzo utrudniał uzyskiwanie przez zawodników dobrych wyników. Na Stadion Miejski w Śremie wstawiły się wszystkie drużyny, które brały udział w poprzednich zawodach. Rozegrano trzy konkurencje: rzuty spinningowe do tarcz, rzuty do tarczy arenberga, oraz rzuty na odległość. Wszyscy zawodnicy z naszej szkółki punktowali. W klasyfikacji końcowej Grand Prix Okręgu na 2017 roku nasi zawodnicy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce zawodów. Wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały nagrody ufundowane przez Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu.
Zarząd Koła PZW Osieczna składa serdeczne podziękowanie na ręce kolegi Jana Olejniczaka za użyczenie samochodu, dzięki czemu wszystkie chętne dzieci mogły uczestniczyć w zawodach. /jb/

Końcowa klasfikacja całego GPx w postaci załączników  znajduje się na dole strony okręgu pod tym adresem tutaj kliknij .

Zmieniony ( 11.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

  24.10. - Osieczna Fishing Series - j. Łoniewskie


 

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Skarbnik informuje

Składki można opłacać:
pn-sobota: 10:00-18:00
w sklepie wędkarskim WIJA
ul. Zamkowa 1/2, Osieczna
Informacje tel. 609-509-737

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!