www.mamboteam.com

19.06.2024.
 
 

Puchar Prezesa - 23.09.2023 - Wyniki z Rydzyny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
24.09.2023.
Ostatnie zawody gruntowe w tym sezonie za nami. W sobotę 23 września na Zbiorniku Rydzyna rozegraliśmy Gruntowy Puchar Jesieni Prezesa Koła. Ryby tego dnia brały bardzo słabo - najlepszy wynik w czterogodzinnej turze nie przekroczył 5kg... Na poprzednich zawodach, w sierpniu, o zwycięstwie zdecydowały karpie. Jednak w sobotę bardzo ich brakowało. Prawdopodobnie po deszczowej nocy, przemieściły się poza sektory zawodów. Pojawiły się tylko na nielicznych stanowiskach. Można było cierpliwie czekać na branie karpia lub łowić średniej wielkości karasie. Tych drugich populacja w rydzyńskim zbiorniku jest bardzo liczna ale tego dnia wcale nie były takie łatwe do złowienia.

Właśnie tymi srebrnymi rybkami najlepszy wynik dnia zbudował Bartosz Borowiec łowiąc 4615g. Kolejna najwyższa waga to 4195g Mateusza Stor - złowił m.in. pięknego pełnołuskiego karpia, a trzecie miejsce z wagą 3660g wywalczył łowiąc większe karasie Górski Mikołaj.

Największą rybą zawodów był karp o wadze 1840g, którego przechytrzył Mariusz AnderszZawody sędziowali niezawodni Marcin Matejewski oraz Tomasz Franek.

Podsumowując w tegorocznym cyklu zawodów gruntowych odbyły się; Puchar Wiosny - Sekretarza, Puchar Lata - Skarbnika oraz Puchar Jesieni - Prezesa. Każda z tur cieszyła się dużym zainteresowaniem i frekwencją. Poza tym odbyły się Gruntowe Mistrzostwa Koła, Zawody Rodzinne i Zawody dla Aktywu/Oldbojów. Można śmiało powiedzieć, że dyscyplina gruntowa w kole ma się bardzo dobrze!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wkrótce

   Zawody gruntowe - Rydzyna - 6 lipca

Rezerwacja łowisk

Rezerwacja jezior na zawody
Łoniewskie
Drzeczkowskie
Górznickie
Świerczyńskie Małe
Wojnowickie
Ziemnickie

STRAŻ RYBACKA
Jeżeli widzisz, że ktoś kłusuje, w wodzie są sieci lub jesteś świadkiem innego zdarzenia związanego z ochroną wód - dzwoń:
  • SSR Osieczna - tel. 697-218-115
  • PSR Leszno - tel. 512-260-506
  • Policja - tel. 997

Reklama

Hosting
Profesjonalny Hosting
 
Top!